7 Ağustos 2016 Pazar

Son

İki buçuk senelik yolculuğu sonunda tamamlamış bulunuyoruz. 

...Bu seriyi Türkçeleştirmek çok eğlenceliydi, çeviri yaparken çok eğlendim. Umarım bu tarz bir mangayla tekrar karşılaşırım. Sözlerimi noktalarken yapımda emeği geçenlere ve bizi yorumlarıyla destekleyen okuyucuya teşekkürlerimi sunuyorum.
Canavar Vasfi

...Baştan sona bu serinin Türkçe'ye kazandırılmasında emeği geçen herkese ve okuduğunu hissettirip yorumunu gönderen okuyuculara teşekkürler. Aynı tadı verecek başka serilerde görüşmek üzere, hadi eyvallah… :)
Vollıs

...Şimdi gidip baştan sona kadar okuyacağım ve tekrar aynı duygulara kapılacağım. Kyou Kara Ore Wa severler bence sizde aynısını yapın. Mitsuhashi ve İtou’yu bu zamana kadar desteklediğiniz için teşekkürler. Sağlıcakla kalın.
Chizuru

Kitap arka kapağı gibi oldu :D Yazılarımızın tamamı manganın son bölümünün sonunda mevcut :) 

Hoşça kalın :)


10 yorum:

 1. Bravo aferin supersiniz;)

  YanıtlaSil
 2. Elinize kolunuza emeklerinize sağlık❤ Çok teşekkürler bunca zamandır bu seriyle bizi güldürdüğünüz için. Bitmesini hiç istemiyordum halada istemiyorum ama her güzel şeyin bir sonu vardır buda o son...

  YanıtlaSil
 3. Koca bir seriyi devirdiniz, büyük iş. Kolay bir şey değildi. Bıkmadan, usanmadan çeviri yapan Canavar Vasfi olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Elinize sağlık arkadaşlar, böyle bazı serilerin bitmesi hüzünlü hissettiriyor.

  YanıtlaSil
 5. Yemin ediyorum plaket verebilecek konumda olsam direk hazırlatıp vericem sana Vasfi o düşüncedeyim şu an :)) yanlış anlaşılmasın durum manga bitirmek değil durum 2.5 sene boyunca çoğu zaman yalnız olmasına rağmen yine de azmedip pes etmeyip böyle bir mangayı bitirmek :)) o yüzden ben başta canavar vasfi olmak üzere bütün yardımı dokunanlara teşekkür ediyorum. Hepinizin ellerine sağlık. Umarım böyle güzel serileri yine bizle bulusturursunuz :)) Tekrar çok teşekkürler. Kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 6. öncelikle büyük azminden dolayı önce vasfi'yi daha sonra da emeği geçen herkesi kutlarım.
  tamamlanmasını dört gözle beklediğim bir seriydi.

  YanıtlaSil
 7. Elinize sağlık, harika seriydi. Yeni bir seri alacaksanız öneri yapabilirim sizin seveceğiniz tarzda.

  YanıtlaSil
 8. Koca bir seriyi bizlere kazandırdınız ne kadar teşekkür etsek az size.
  Emeği geçen arkadaşların ellerine kollarına sağlık :) Teşekkürler :)

  Bu arada Angel Densetsu'yu çevirecek misiniz acaba oda efsane bir seri daha ilk bölümden güldüren kendisini sevdiren bir seri :) Umarım onada el atmayı düşünürsünüz.Ben onu okumayı çok isterim şayet :)

  YanıtlaSil
 9. Bu zamana kadar yaptıklarınız emekleriniz için ne desek boş gibi geliyor. Gerçek bir sabır gerektiren bir emek vermişsiniz. Emeğinize sağlık. Harika bir seriydi. Ben Mitsuhashi yi tutuyorum söylemeden edemiycem :)
  Çok çok çok güldüm kahkahalar atarak güldüm, ağladım , sinirlendim. Emeğiniz için çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 10. merhaba orada çok teşekkür ederim çalışmayı seviyorum ve read manga. aynen böyle devam

  YanıtlaSil